Udogodnienia dla klientów

 • Parking.png

  Bezpłatny parking

  Do Waszej dyspozycji oddaliśmy 1470 bezpłatnych miejsc parkingowych - parking podziemny I naziemny.

  rodziny z dziecmi.png

  Miejsca parkingowe dla rodzin

  Na parkingu naziemnym i podziemnym znajdują się specjalne miejsca parkingowe, które zostały przygotowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie rodzin.

  auta elektryczne.png

  Stacje do ładowania pojazdów elektrycznych

  Na terenie parkingu podziemnego, sektor pomarańczowy znajdują się 2 stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych

  Punkt Informacyjny.png

  Punkt Informacyjny

  W razie jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących naszego centrum zapraszamy do naszego Punktu Informacyjnego. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9:00 do 21:00, w niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00. Punkt znajduje się na Placu Rotundy.

  Karty podarunkowe.png

  Karty prezentowe

  Szukasz prezentu, który trafi w gust obdarowanego? Idalnym rozwiązaniem będzie karta prezentowa Galerii Copernicus, która umożliwi zakupy w jednym z ponad 140 sklepów w naszej galerii.

  Czytaj więcej >

  WiFi.png

  WiFi

  Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

  Coworking zone.png

  Strefa coworkingu

  Potrzebujesz miejsca do pracy, spotkania biznesowego? Skorzystaj z bezpłatnej strefy coworkingowej, znajdującej się obok lokali Ochnik, Reserved. W strefie coworkingowej znajduje się także drukarka.

  Nieprłnosprawni.png

  Udogodnienia dla niepełnosprawnych

  Nasze centrum jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na każdym parkingu, w pobliżu wejść, znajdują się dedykowane miejsca. Wewnątrz obiektu znajdują się windy i podjazdy ułatwiające poruszanie się po centrum.. W centrum znajdują się toalety dedykowane osobom niepełnosprawnym. W Punkcie Informacyjnym istnieje możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego.

  Punkt Pierwszej Pomocy.png

  Defibrylatory

  Na terenie Centrum możesz czuć się bezpiecznie. Jesteśmy wyposażeni w 4 defibrylatory, zlokalizowane w: biurze monitoringu, Auchan, Media Markt, Decathlonie.

  Bankomaty.png

  Bankomat

  Na terenie Centrum znjdują się bankomaty: Euronet, Millennium, ING, Planet Cash, mBank.

  Parking rowerowy.png

  Stojaki rowerowe

  Z myślą o wszystkich, którzy przyjeżdżają do nas rowerami, przygotowaliśmy specjalne stojaki do zaparkowania swojego jednośladu. Można je znaleźć w pobliżu wejść do budynku Centrum.

  Stacje naprawy rowerów.png

  Stacje naprawy rowerów

  W pobliżu wejść do budynku (Plac Rotundy) zamontowaliśmy samoobsługową, bezpłatną stację naprawy rowerów.

  Gniazdka elektryczne.png

  Ładowanie urządzeń elektrycznych

  Na terenie całego centrum znajdziesz liczne gniazdka elektryczne dzięku którym m.in naładujesz swój smartfon czy komputer. Dodatkowo w strefach relaksu mozesz skorzystać z ładowarek indukcyjnych

  Pokój rodzica.png

  Pokój rodzica

  W trosce o komfort naszych najmłodszych Klientów i ich opiekunów przygotowaliśmy w galerii 2 pokoje, w których rodzice mogą nakarmić i przewinąć swoje dzieci.

  Kids play.png

  Kids play

  Aby uatracyjnić czas najmłodszych naszych Klientów w strefie food courtu, przy Decathlonie i Orange przygotowaliśmy specjalne strefy do zabaw dla dzieci. W strefie zabaw dzieci przebywają pod opieką rodziców

  Krzesełka do karmienia.png

  Krzesełka do karmienia

  Na naszym foodcourcie możesz skorzystać z krzesełek do karmienia dla dzieci.

  Social media.png

  Social media

  Zapraszamy na profil Galerii Copernicus na portalu społecznościowym Facebook i Instagram. Na bieżąco zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszą galerią oraz nowości i promocje dostępne w sklepach.